شرایط و ضوابط خرید بلیط

- از 3 ساعت قبل از پرواز امکان خرید از سامانه بسته خواهد شد.

- نام و نام خانوادگی مسافر می بایست بصورت فارسی و لاتین، بطور صحیح و کامل وارد گردد. 

:: لطفاً در وارد کردن نام مسافر دقت فرمائید. زیرا اصلاح نام امکان پذیر نمی باشد.

:: ثبت کد ملی اتباع ایرانی و یا شماره گذرنامه اتباع بیگانه در هنگام رزرو الزامیست. در صورت عدم انطباق اطلاعات ثبتی با کارت شناسایی مسافرین از پذیرش آنان در فرودگاه حسب مورد ممانعت بعمل می آید.

 

 - پس از وارد کردن اطلاعات مسافر ، به مدت ۲۰ دقیقه صندلی های انتخاب شده برای شما رزرو می باشد و دیگران نمی توانند صندلی های انتخاب شده توسط شما را انتخاب نمایند. در صورتی که پس از این زمان نتوانستید پرداخت را انجام دهید صندلی های انتخاب شده شما از رزرو خارج و جهت خرید برای دیگران آزاد می شوند. 

- پس از تائید پرداخت ، رزرو و خرید شما قطعی شده و میتوانید در منوی بلیط های خریداری شده (در قسمت ناحیه کاربری) از بلیط الکترونیکی خود پرینت تهیه نمائید. همچنین شماره سریال بلیط برای شما پیامک میشود.

(لازم به ذکر است در صورت عدم تائید بانک و عدم مشاهده ی بلیط در منوی بلیط های خریداری شده ، پروازی برای شما رزرو نخواهد شد.) 

- هنگام مراجعه به فرودگاه بایستی پرینت بلیط و یا شماره سریال بلیط خود را به همراه داشته باشید. همچنین همراه داشتن کارت ملی (اتباع ایرانی) و یا گذرنامه (اتباع بیگانه) الزامیست.

 

قوانین استرداد بلیط

قوانین استرداد بلیط های چارتری به شرح زیر می باشد.

 :: تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز 10 درصد جریمه

 :: تا ساعت 12 دو روز قبل از پرواز 20 درصد جریمه 

 :: تا ساعت 12 یک روز قبل از پرواز 30 درصد جریمه

:: تا سه ساعت قبل از پرواز 50 درصد جریمه

:: بلیط های چارتری از سه ساعت قبل از پرواز به بعد وجهی استرداد نمی شود. ولی بلیط های شناور (سیستمی) بر اساس کلاس نرخی بلیط استرداد که روی بلیط درج می شود استرداد می گردد.